EUNI - elektronické vzdělávání pro lékaře a farmaceuty

MUDr. Marta Karhanová, Ph.D., FEBO
Viceprezidentka České glaukomové společnosti z.s.
Garantka řady e-learningových kurzů EUNI
Co kdybyste změnili pohled na vzdělávání? Usnadněte si život s EUNI. Spolu to zvládneme!
Kožní a venerická onemocnění Infantilní hemangiom - nové přístupy v léčbě prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc., MBA, FCMA, MUDr. Josef Mališ
Audiologie Stanovení stupně sluchové ztráty doc. MUDr. Mojmír Lejska, CSc., MBA
Onemocnění centrální nervové soustavy Roztroušená skleróza a těhotenství MUDr. Pavla Hanulíková, MUDr. Pavel Hradílek, Ph.D., MUDr. Eva Meluzínová

Registrací na EUNI získáte

desítky kurzů Akreditované kurzy

Desítky akreditovaných kurzů zdarma.

Přednášky z kongresů Přednášky z kongresů

Záznamy přednášek z tuzemských i zahraničních odborných akcí.

Novinky přímo pro Vás Novinky přímo pro Vás

Aktuality a zajímavosti z různých oborů medicíny a farmacie.

Kalendář akcí Kalendář akcí

Všechny zajímavé akce na jednom místě. Přehledný kalendář akcí.

Aktuálně v EUNI

Kalendář akcí

Jen u nás najdete přehledný a pravidelně aktualizovaný seznam odborných lékařských kongresů, seminářů nebo kurzů. Na ty nové či oblíbené vás navíc včas upozorníme.

Zatočíme s mrtvicí! Společně a online.

Každoroční osvětová akce k příležitosti Světového dne cévní mozkové příhody se letos pod rukama Cerebrovaskulárního výzkumného týmu Mezinárodního centra klinického výzkumu FN u sv. Anny v Brně promění v projekci na plátně. Již v úterý 27. 10. se z bezpečí svých smartphonů či počítačových monitorů mohou zájemci ponořit do světa cévní mozkové příhody – naservírovaného bez obalu pacienty a odborníky. Tři panely, 12 částí, 300 minut plných napětí, raritních záběrů a setkání s lidmi, kteří všem předají ucelené informace.

Doc. Marek Mráz je jako první český odborník členem komise Evropské hematologické asociace (EHA)

EHA je největší evropskou profesní asociací hematologů a významným způsobem přispívá k podpoře vědy a klinického výzkumu ve všech oblastech hematologie. V současné době zahrnuje a reprezentuje národní hematologické společnosti celé Evropy. Cílem komise je zvyšovat kvalitu hematologické péče a výzkumu napříč kontinentem a také připomínkovat legislativu, financovaní vědy a další oblasti v rámci Evropské unie. Agendou doc. Mráze bude především koncepce hematologického výzkumu a jeho financování, zapojení a podpora mladých hematologů.

Jak získat a uplatnit kredity
do systému celoživotního vzdělávání

přihlašte se na www.euni.cz
.....
vyberte a prostudujte si kurz
.....
zodpovězte správně testové otázky
.....
certifikát obdržíte e-mailem nebo jej najdete v osobní složce (moje studium)
podrobněji

Řekli o nás

Pěkně zpracované kurzy, trvá to chvilku. Člověk se dozví něco nového nebo opráší staré vědomosti, které se dají v praxi dobře použít. Testy jsou trochu na zamyšlení, ale jen ověřují pozornost a dají se dobře splnit. Příjemné doplňování bodů do celoživotního vzdělávání.

Přehledné, kurzy nejsou zbytečně dlouhé a obsahují důležitá fakta. Pomáhají udržet přehled o nových metodách a postupech.

Velmi dobrý "time saving" způsob vzdělávání.

Rychlá dostupnost k novinkám, přínosná a zajímavá témata, rychlá dostupnost výsledků testů a kreditů. Za mě fakt super.

Skvele audio Didaktické testy možnosť vzdelávania a získavania kreditov.

Vzdělávání z domova, v době, kdy mám čas. Dobře zpracované příspěvky, hodnocení v rámci diplomu celoživotního vzdělávání.

Je to krásné vzdělávání z pohodlí domova. Jsem v důchodu a je to dobrý kontakt s novými poznatky v medicíně. Děkuji vám!

Témata výborná, možnost získávat kredity po prostudování, možnost se ke kurzům vracet k opakování, prostě bezva.

Aktuálne a zaujímavé články pre prax a edukáciu.

Kurzy jsou velmi pěkné, kladně hodnotím zejména kazuistiky.

Naše vzdělávací kurzy jsou určené
pro následující profese:

LÉKAŘ LÉKAŘ
Pro lékaře máme v nabídce akreditované kurzy z různých oborů medicíny. Cílem celoživotního vzdělávání je neustálá inovace poznatků v souladu s měnícími se potřebami zdravotní péče.
Číst více
ZDRAVOTNICKÝ PRACOVNÍK NELÉKAŘSKÝ ZDRAVOTNICKÝ PRACOVNÍK
Od všeobecné sestry přes zdravotního laboranta až po farmaceutického asistenta. Pro nelékařské zdravotníky nabízíme více jak 25 kurzů akreditovaných u ČAS a POUZP.
Číst více
LÉKÁRNÍK LÉKÁRNÍK
Po vysokoškolském studiu oboru farmacie má každý lékárník ze zákona povinnost celoživotně se vzdělávat. Pro lékárníky máme aktuální certifikované kurzy.
Číst více

Zdarma se zaregistrujte na našich stránkách a využívejte výhod EUNI

Souhlasím s tím, aby společnost Pears Health Cyber s.r.o.
Správce osobních údajů je společnost Pears Health Cyber, s.r.o.,
IČ: 25784684, se sídlem DOCK01, Voctářova 2449/5, 180 00
Tel.: +420 272 732 996.
Kontakt na pověřence pro ochranu osobních údajů: dpo@pearshealthcyber.com.
Více informací na www.pearshealthcyber.com.
(dále jen „PHC“) zpracovávala mé osobní údaje uvedené níže, které zpřístupním PHC, a to za účelem: 
* povinné pole
Pro zobrazení bližších informací a poučení o zpracování Vašich osobních údajů prosím klikněte ZDE.

Souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených v registračním formuláři a zpřístupněných PHC na základě tohoto souhlasu poskytuji zcela dobrovolně na dobu neurčitou a tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založeného na souhlasu uděleném před jeho odvoláním. Beru na vědomí, že v souvislosti se zpracováním osobních údajů dle tohoto souhlasu mám vůči PHC právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu a také právo na výmaz osobních údajů, zejména pokud odvolám svůj souhlas zasláním žádosti na delete@pearshealthcyber.com a nebude existovat žádný jiný právní důvod pro zpracování těchto údajů. Dále mám také právo vznést námitku, a to především námitku proti zpracování pro účely přímého marketingu včetně zasílání informačních e-mailů, po jejímž uplatnění nebudou osobní údaje již pro tyto účely zpracovávány. Konečně beru také na vědomí, že mám právo na přenositelnost údajů a také právo se obrátit s případnou stížností na příslušný dozorový úřad v členském státě svého obvyklého bydliště, místa výkonu zaměstnání nebo místa, kde došlo k porušení předpisů o ochraně osobních údajů.

Pro uplatnění svých práv, pokud není výše uvedeno jinak, nebo v případě potřeby bližších informací týkajících se zpracování osobních údajů mohu kontaktovat PHC prostřednictvím e-mailu na adrese dpo@pearshealthcyber.com.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, tj. „osobou způsobilou předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky“.
Již jsem registrovaný - Přihlásit se

Kde nás najdete

Zůstaňme v kontaktu!

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01
Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň